0 (236) 231 30 00
0 (236) 231 30 00
İNDİRİMLİ ELEKTRİK

İpragaz Elektrik'e geçen herkes ucuz elektrikkullanırken senede bir fatura kadar tasarruf ediyor.

İpragaz Elektrik'le indirimli elektrik kullanarak toplam elektrik maliyetlerinizi azaltabilir, toplamda 1 aylık faturanız kadar tasarruf edersiniz. Örneğin, şu anda elektrik abonesi olduğunuz tedarikçiye ayda 500TL elektrik faturası ödüyorsanız, yıl sonunda toplam 6.000TL'nizi elektrik enerjisine harcamış olursunuz. Oysa serbest tüketici limiti hakkınızdan faydalanarak ucuz elektrik abonesi olursanız 6.000 TL yerine yaklaşık 5.500TL elektrik faturası ödersiniz.Toplam elektrik tüketiminiz aynı olmasına rağmen maliyetlerinizden tasarruf eder, indirimli elektrik kullanmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

Güvenilir ve ekonomik elektrik, faturada sürpriz ile karşılaşmazsınız;

Türkiye enerji sektörünün 55 yıllık öncü kuruluşu İpragaz'ın kalite ve güvencesi ile 'Elektrik tasarrufu nasıl yapılır' konusunda çözümler sunan İpragaz Elektrik, sözleşme süresince önemli bir tasarruf avantajı da sağlıyor. İpragaz Elektrik ile faturalarda yanıltıcı şaşırtıcı ve maliyeti arttırıcı herhangi bir değişiklik yaşanmaz, güvenilir bir kaynaktan elektrik almanın rahatlığı yaşanır. Serbest tüketici olarak başvuru ve kabul süreciyle uğraşmadan, herhangi bir tesisat değişikliği yapmadan kolayca indirimli elektrik kullanımına başlanır.

İndirimli elektrik abonesi olmak ve elektrik tarifelerihakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman 444 İPRA (4772) no'lu İpragaz Tüketici Danışma Hattı'nı arayabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca en yakın İpragaz Elektrik bayisinden de destek alabilirsiniz.

Geçmesi kolay, kullanması ekonomik

Özellikle 2017 yılında değişen serbest tüketici limitleri ile artık çok daha fazla işletme indirimli elektrik kullanma fırsatı buluyor. Yıllık 2.400 kWh ve üstü elektrik tüketimi olan işletmeler elektrik tedarikçisini seçebilirken İpragaz Elektrik'ten aldıkları ucuz elektrik sayesinde de en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektrik tüketiminde tasarruf ediyorlar. İpragaz Elektrik güvencesi ile ucuz elektrik kullanmaya başlarsanız elektrik tasarrufu da yapmış olursunuz.

Türkiye genelinde 15 Bölge Müdürlüğü ve 2000'i aşkın bayisiyle hizmet veren İpragaz Elektrik, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümü sunuyor. İpragaz Elektrik, faturalarınız üzerinden yapılan analizler ile sizlere en uygun indirimli elektrik fırsatını sunuyor ve sözleşme sürenizin sonuna kadar size ucuz elektrik tedarik ederek tasarruf imkanı sağlıyor. İpragaz, faturalarınızda sizi yanıltacak ve elektrik maliyetlerinizi arttıracak herhangi bir değişiklik yapmaz, güvenilir bir kaynaktan elektrik almanın rahatlığını yaşarsınız. Elektrik abonesi olarak İpragaz Elektrik'e geçerseniz sürprizlerle karşılaşmadan indirimli elektriği sorunsuz kullanırsınız.

Başvuru ve kabul süreciyle uğraşmadan, herhangi bir tesisat değişikliği yapmadan İpragaz güvencesiyle indirimli elektrik kullanmaya başlayabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Bu süreç içinde herhangi bir masraf ödemezsiniz. Yani indirimli elektrik kullanmak için hiçbir zahmete katlanmanız gerekmez.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN 0532 683 58 08

ÜRÜNLERİMİZ DAMACANA SU SATIŞI TÜP SATIŞI İNDİRİMLİ ELEKTRİK SATIŞI
0 (236) 231 30 00
ONLİNE SİPARİŞ
Önal Grup Ltd Şti © 2016 Tüm hakları saklıdır.